Series
Ratings
301
Law SchoolRated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0- 괴담 레스토랑Rated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0- Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 3.5- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 0.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Hyper KnifeRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 4.0
The Zone: Survival Mission Season 2Rated ★ 3.5
The Zone: Survival Mission Season 3Rated ★ 3.5
The Zone: Survival Mission Season 1Rated ★ 3.5
Dear HeavenRated ★ 3.0