Titles you rated
Young @ HeartRated ★ 5.0
The Chef of South PolarRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
TremorsRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0