Titles you rated
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Melo MovieRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 3.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 2.5
StartupRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 6Rated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Fool Me OnceRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Doona!Rated ★ 2.5
BloodhoundsRated ★ 3.0