Titles you rated
ExhumaRated ★ 3.0
Badland HuntersRated ★ 1.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
Men in Black InternationalRated ★ 1.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 1.5
The PlatformRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
HoneySweetRated ★ 2.0
EternalsRated ★ 1.5
BarbieRated ★ 2.5
EncantoRated ★ 2.5
ReboundRated ★ 2.0
ConfessionRated ★ 1.5
6/45Rated ★ 2.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 2.5
Road to BostonRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Believer 2Rated ★ 1.5