Movies
Ratings
243
Han Gong-juRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
FailanRated ★ 4.0
A Girl at My DoorRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 3.5
Die BadRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 3.0
Days of Being WildRated ★ 4.5
Children of HeavenRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0