Titles you rated
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
The Silent SeaRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
HealerRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0