Titles you rated
A Knight's TaleRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
DownfallRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0- Blood and BonesRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 2.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 2.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0