Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The King's Case NoteRated ★ 0.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
Like a VirginRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 2.5
The TreacherousRated ★ 1.5
A Single RiderRated ★ 3.0
Little NicholasRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 1.0
The Plan ManRated ★ 3.0