Movies
Ratings
386
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 2.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 2.5
LoganRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
Sausage PartyRated ★ 3.5
A Single RiderRated ★ 2.5
Assassin's CreedRated ★ 1.0
AlliedRated ★ 3.5
The EmploymentRated ★ 3.0