Movies
Ratings
375
SocialphobiaRated ★ 0.5
The WailingRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
InsaneRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 2.5
Planet of the ApesRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Twelve MonkeysRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.5
The HuntRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
SORI: Voice from the HeartRated ★ 4.0