Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 1.0
WhiplashRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 0.5
Nameless GangsterRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
One-LineRated ★ 4.0
CoherenceRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 3.5
The ColonyRated ★ 0.5
Train to BusanRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0