Movies
Ratings
611
One-LineRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The Last King of ScotlandRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0