Movies
Ratings
462
Notting HillRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 1.5
UpRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0