Titles you rated
SlayersRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- 원피스 4기Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5- TobotRated ★ 4.0
- TobotRated ★ 4.0
- TobotRated ★ 3.5
- TobotRated ★ 3.5
- TobotRated ★ 4.0
- TobotRated ★ 4.0
- TobotRated ★ 4.0
- TobotRated ★ 3.5
- TobotRated ★ 3.5
- TobotRated ★ 4.0
- TobotRated ★ 3.5