Titles you rated
Big FishRated ★ 5.0
StargateRated ★ 2.5
Way Back HomeRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0