Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 2.5
Hotel Transylvania: TransformaniaRated ★ 2.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 3.0
Donkey SkinRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0