Movies
Ratings
253
Before SunsetRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Sky HighRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
No Longer HeroineRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5