Movies
Ratings
500
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Forget ParisRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
Pokémon the Movie: I Choose You!Rated ★ 3.0
Pokémon: Mewtwo Strikes Back - EvolutionRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 1.5
Perfect DaysRated ★ 5.0
HarbinRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 2.0