Movies
Ratings
623
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 3.5
Brave CitizenRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Dog DaysRated ★ 4.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 5.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 2.5
The MarvelsRated ★ 3.0
The CreatorRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 5.0
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Fast XRated ★ 5.0
MissingRated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.0