Series
Ratings
95
Big MouthRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
The 100Rated ★ 4.0
The 100Rated ★ 4.0
The 100Rated ★ 4.0
The Tale of NokduRated ★ 3.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 2.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.5
The King in LoveRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
My Golden LifeRated ★ 4.0
The K2Rated ★ 3.5
The 100Rated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Band of SistersRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5