Titles you rated
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
LIFERated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
Hirugao: Love Affairs in the AfternoonRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5