Titles you rated
ConstantineRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
The King and IRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.5