Titles you rated
Joint Security AreaRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
MisbehaviorRated ★ 2.0
SplitRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
The PreparationRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 5.0