Titles you rated
Super Daddy YeolRated ★ 1.5
Tale of ArangRated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 2.5
GrimmRated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 4.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.5
- The LoverRated ★ 5.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0
Pan AmRated ★ 4.0
Missing NineRated ★ 3.5- Kuk HeeRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 2.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 1.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 3.5
New GirlRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0