Titles you rated
WALL-ERated ★ 4.5
HerbRated ★ 3.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.5
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Step UpRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 4.5
The Plan ManRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 2.5
Honey and CloverRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0