Movies
Ratings
109
Hong Gil DongRated ★ 4.0
Space JamRated ★ 3.5
One Piece Film: Strong WorldRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0