Movies
Ratings
437
The World of KanakoRated ★ 2.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
Marie AntoinetteRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
A hot roofRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 3.5
DogtoothRated ★ 3.5
GlassesRated ★ 3.5
HappeningRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0
Promising Young WomanRated ★ 3.5