Series
Ratings
101
My Love Story!!Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 2.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 1.0