Titles you rated
MaudieRated ★ 5.0
BLUE GIANTRated ★ 5.0- Love ResetRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 0.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 0.5
TwentyRated ★ 2.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Innocent WitnessRated ★ 5.0
HuntRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Feng ShuiRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0