Titles you rated
ONE PIECE FILM REDRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
The Good DinosaurRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 1.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 1.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 1.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
6/45Rated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0