Movies
Ratings
383
Cinderella II: Dreams Come TrueRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 3.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 0.5
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 1.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
Stormy NightRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Shark TaleRated ★ 2.0
The Blind SideRated ★ 3.5
A Christmas CarolRated ★ 3.5
ColombianaRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5