Series
Ratings
60
Orange MarmaladeRated ★ 0.5
The Goddess of FireRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 4.5
My Lovely GirlRated ★ 1.5
Prime Minister and IRated ★ 2.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.5
I Have a LoverRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 4.5
Cheer Up!Rated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0