Movies
Ratings
372- Where Are You Going?Rated ★ 5.0
The Story of LukeRated ★ 5.0
Twin Murders: The Silence of the White CityRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 5.0
The HuntressesRated ★ 5.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 5.0
Man of MenRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The Curse of the Jade ScorpionRated ★ 4.0
SORI: Voice from the HeartRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5
LifeRated ★ 3.5
The ProgramRated ★ 4.5
The WalkRated ★ 4.0
The Scent of LoveRated ★ 4.0