Movies
Ratings
145
VeteranRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.5
Runway CopRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
The ConcubineRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0