Movies
Ratings
105
Independence DayRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.5
High School MusicalRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.0
King KongRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5