Series
Ratings
178
My MisterRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0- JealousyRated ★ 3.0
LobbyistRated ★ 3.0
5th RepublicRated ★ 3.0
Inspiring GenerationRated ★ 3.0
Air CityRated ★ 3.0- Eyes of DawnRated ★ 3.0
- One of A PairRated ★ 3.0
- The Final MatchRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 3.0- First LoveRated ★ 3.0
- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 3.0
General Hospital 2Rated ★ 3.0
Medical Top TeamRated ★ 3.0- Mr. QRated ★ 3.0
SandglassRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 3.0
The Night WatchmanRated ★ 3.0