Titles you rated
 Begin AgainRated ★ 5.0 Begin AgainRated ★ 5.0
 MoneyRated ★ 4.5 MoneyRated ★ 4.5
 Knives OutRated ★ 4.5 Knives OutRated ★ 4.5
 Toy StoryRated ★ 4.0 Toy StoryRated ★ 4.0
 The Devil Wears PradaRated ★ 4.5 The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
 Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5 Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
 WhiplashRated ★ 4.0 WhiplashRated ★ 4.0
 La La LandRated ★ 5.0 La La LandRated ★ 5.0
 Coyote UglyRated ★ 4.5 Coyote UglyRated ★ 4.5
 American BeautyRated ★ 2.5 American BeautyRated ★ 2.5
 TitanicRated ★ 5.0 TitanicRated ★ 5.0
 Brad's StatusRated ★ 4.0 Brad's StatusRated ★ 4.0
 Your Name.Rated ★ 5.0 Your Name.Rated ★ 5.0
 AssassinationRated ★ 5.0 AssassinationRated ★ 5.0
 Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0 Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
 Pretty WomanRated ★ 4.0 Pretty WomanRated ★ 4.0
 The ChaserRated ★ 4.0 The ChaserRated ★ 4.0
 RealRated ★ 1.0 RealRated ★ 1.0