Movies
Ratings
37
MotherRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 3.5
Closer to HeavenRated ★ 3.5
Now Is GoodRated ★ 5.0
Children of MenRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
ChangelingRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0