Titles you rated
NightcrawlerRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 0.5
ConclaveRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
WickedRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 0.5
ExhumaRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 2.5