Titles you rated
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.5
FriendRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0