Movies
Ratings
313
Mickey 17Rated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
LightyearRated ★ 2.0
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.5