Titles you rated
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.5
The Life of David GaleRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 2.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0