Series
Ratings
126
PastaRated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Haken no Hinkaku 2020Rated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Dragon ZakuraRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 2.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
You Drive Me CrazyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
JTBC LectureRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5