Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
The ChairRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
One Spring NightRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Witch's CourtRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.0