Series
Ratings
21
The PacificRated ★ 4.0
Wedding PeachRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
JumongRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5