Titles you rated
OkjaRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Miss BaekRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5