Titles you rated
The Pod GenerationRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.5
A Simple FavorRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.0
BombshellRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 2.0
GhostbustersRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.5
Café SocietyRated ★ 3.5
Grown UpRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 2.5
The Danish GirlRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 4.5
Yi YiRated ★ 3.0