Titles you rated
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
True BeautyRated ★ 3.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0- EXchange Season 3Rated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 5.0
EXchange Season 1Rated ★ 3.0
My Sibling's RomanceRated ★ 4.0
Street Woman Fighter 2Rated ★ 3.5- Street Man FighterRated ★ 3.0
Street Woman FighterRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
I Am SoloRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5