Movies
Ratings
549
Memories of the SwordRated ★ 4.5
The ExpendablesRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 4.5
CJ7Rated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
Eye For An EyeRated ★ 2.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 4.0
Forbidden QuestRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 2.5
8 MileRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Wet DreamsRated ★ 3.0
AntiqueRated ★ 2.5
Murder in the FirstRated ★ 3.5
Untold ScandalRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0