Movies
Ratings
641
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
YongsoonRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
High SocietyRated ★ 1.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 1.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5